VASAROS DIENOS STOVYKLA „PALYDĖKIME VASARĄ AKTYVIAI“

Rugpjūčio 24-29 dienos Miroslavo gimnazijos grupei mokinių buvo tikrai įspūdingos – jie dalyvavo Alytaus r. savivaldybės lėšomis remtoje vaikų vasaros dienos stovykloje „Palydėkime vasarą aktyviai“.

Pirmąją stovyklos dieną lankytasi Druskininkuose: susipažinta su senąja Druskininkų kurorto architektūra bei šiuolaikiniais sveikatingumo centrais, Vandens parku bei kitais svarbiais miesto objektais. Plaukta laivu į Liškiavą, netgi „pasimatuota“ kapitono profesija; gėrėtasi Nemunu ir jį supančia gamta. Beje, kelionės metu teko bendrauti su užsienio turistais, todėl patobulinti užsienio kalbų mokėjimo įgūdžiai! Kitą dieną lankytasi Pivašiūnų amatų centre. Čia mokiniai susipažino su Dzūkijos kulinariniu paveldu: dalyvavo dzūkiškų bandų ir bandelių kepimo edukacijoje, klausėsi dzūkiškos šnektos bei dainų. Rugpjūčio 28 diena pareikalavo stovyklautojų ištvermės, nes laukė 20 kilometrų žygis pėsčiomis. Aplankyti šie objektai: Pupasodžio (Žilvios) piliakalnis, Aukščiausia eglė, Raudonasis akmuo, Druskelės šaltinis, Balkasodžio koplyčia, Plentos kaimo turizmo sodyba. Aktyvi buvo ir rugpjūčio 29 diena: kelionė dviračiais ir pažintinė ekskursija po Metelių regioninį parką.

Taigi vasaros atostogos kai kuriems gimnazijos mokiniams baigėsi prasmingai, įdomiai… Stovyklos vadovės – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė, mokytojos Ingrida Rauličkienė, Aušra Asakavičienė, Inga Andruškevičienė.

Rasa Žilinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui