JAUNOSIOS DAILININKĖS SĖKMĖ

Gegužės 24 dieną grupelė gimnazijos mokinių-dailininkų, kuriuos lydėjo mokytojas Saulius Gudaitis, buvo išvykę į Panevėžį, į gamtos mokyklą, kur vyko tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ apdovanojimai. Sulaukta buvo net 982 kūrybinių darbų iš Kinijos, Lenkijos, Indijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Lietuvos. Šio konkurso laureate tapo ir mūsų gimnazijos Ig klasės mokinė Saulė Vaikšnoraitė. Konkurso laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami visus metus Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“, mokyklos facebook paskyroje ,,Panevėžio Gamtos Mokykla“. Beje, reikia pasididžiuoti, kad visų laureatų diplomus puošia būtent Saulės piešinys. Sveikiname diplomantę!

Dailės mokytojas Saulius Gudaitis