MIROSLAVO MOKINIAI – LNK TELEVIZIJOJE

Kazickų šeimos fondo inicijuojama programa „Jaunimas gali“ savo auklėtiniams suteikia daug įvairių patirčių. Tai patvirtina ir faktas, kad kovo 12 dieną Miroslavo gimnazijos mokinių komanda „Sporto fanai“ turėjo galimybę lankytis LNK televizijoje. Su mokiniais bendravo žurnalistė, LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikienė, kuri parodė televizijos užkulisius bei papasakojo, su kokiais sunkumais, netikėtumais tenka susidurti darbo metu. Gimnazijos mokiniams buvo įdomu stebėti, kaip įrašinėjamas vakaro žinių anonsas, kokioje aplinkoje filmuojamos įvairios laidos. O kiek emocijų teko išgyventi tiems, kam pavyko atsisėsti į žinių laidos žurnalistų kėdę! Tiek mokinius lydėjusi programos „Jaunimas gali“ gimnazijoje koordinatorė mokytoja Ingrida Rauličkienė, tiek LNK aplankę mokiniai liko sužavėti susitikimo jaukumu, realia galimybe pamatyti tai, kas daugumai yra matoma tik iš televizorių ekranų. Patirtis tikrai nekasdieniška.

Vaiva Kastanavičiūtė, IIIg klasės mokinė