NEPAMOKINIO UGDYMO DIENA „UGDYMO KARJERAI DIENA“

Spalio 27 dieną gimnazijoje Ig-IVg klasių mokiniams organizuota nepamokinio ugdymo diena „Ugdymo karjerai diena“. Jos uždaviniai buvo numatyti šie: supažindinti mokinius su įvairių specialybių ir profesijų pasirinkimo galimybėmis; ugdyti(s) kūrybiškumą, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius; ugdyti gilesnį mokinių savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti.

Bene geriausias būdas, siekiant įgyvendinti numatytus uždavinius, gyvas, betarpiškas bendravimas su konkrečių specialybių bei veiklos sričių atstovais. Tad gimnazijos vyresnieji mokiniai spalio 27 dieną susitiko su tikrai įdomiais ir įvairiais žmonėmis. Su mokiniais bendravo tokie svečiai: ugniagesys D. Valeika; Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovas; Swedbank atstovė Neringa Masiulionienė; Kauno Taikomosios dailės mokyklos atstovai; KTK Racing Division komandos vadovas, KTK dėstytojas P. Bonkevičius; verslininkas, masinio sporto renginių Alytuje organizatorius Š. Klėgeris.

Renginio vadovė – Rasa Žilinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja, o koordinatoriai – Inga Andruškevičienė, socialinė pedagogė, Aušra Asakavičienė, fizinio ugdymo, technologijų mokytoja,  Danguolė Ribinskienė, rusų kalbos mokytoja, Nijolė Milienė, IIIg klasės auklėtoja, Ingrida Rauličkienė, fizinio ugdymo mokytoja.

Suorganizuota prasminga nepamokinio ugdymo diena. Patobulintos mokinių bendrosios ir karjeros kompetencijos.

Rasa Žilinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui