PROJEKTINĖ VEIKLA ,,VAISIŲ IR DARŽOVIŲ KARALYSTĖ‘‘

Daržovės ir vaisiai yra svarbi žmogaus mitybos raciono dalis. Kad mūsų organizmas gautų įvairių vitaminų, mineralų ir kitų vertingų medžiagų, būtina vartoti tiek vaisių, tiek daržovių.

Rugsėjo mėnesį priešmokyklinio ugdymo ,,Ežiukų“ ir ,,Kiškučių“ grupėse vyko projektas „Vaisių ir daržovių karalystė“. Jo metu vaikai įvairiais būdais susipažino su vaisiais bei daržovėmis: jas lietė, uostė, lygino, skaičiavo, grupavo, ragavo – taip įgijo žinių apie jų naudą sveikatai. Sužinojo, kad juose yra daug vitaminų, o prieš valgant reikia jas būtinai kruopščiai nuplauti. Lavindami savo meninius gebėjimus mažyliai spalvino, aplikavo, kirpo iš popieriaus vaisius ir daržoves. Ypač daug džiugių emocijų vaikams suteikė judrūs žaidimai ir estafetės.

Tikimės, kad labiau pažinę ir susidraugavę su įvairiais vaisiais ir daržovėmis, vaikai augs sveikesni, stipresni ir žvalesni, kad nuo ankstyvos vaikystės suformuoti sveikos gyvensenos įgūdžiai išliks ir tolimesniame jų gyvenime.

Auklėtoja Eugenija Poženčienė

MOKYTOJŲ DIENA 2022

Spalio 5 dieną Miroslavo gimnazijoje, kaip ir visoje šalyje, buvo švenčiama Mokytojų diena. Išpuoštos erdvės kūrė puikią nuotaiką, o netikėtumai tikrai darė įspūdį. Diena prasidėjo nuo Alytaus rajono savivaldybės mero ankstyvo vizito ir sveikinimo mokytojams. Meras įteikė kiekvienam mokytojui asmenines dovanėles, o mokytojos Aldona Gelažauskienė ir Inga Andruškevičienė dar gavo ir mero Padėkas bei gėlių. Gimnazijos direktorės Padėkas gavo šie mokytojai: Diana Stankevičė, Eugenija Poženčienė, Reda Kančienė, Laimutė Gražulienė, Aldona Krisiulevičienė, Nijolė Milienė, Ingrida Rauličkienė.

Dvyliktokai pasistengė, kad mokytojai ne tik sulauktų jų sveikinimo, bet ir gautų netradicinės išvaizdos tortą. Išradingai mokiniai vedė ir pamoką mokytojams, kuri tikrai neprailgo. Na, bene reikšmingiausia IIIg ir IVg klasių mokiniams buvo gauta galimybė tikrai „pasimatuoti“ mokytojo profesiją. Iš anksto pasirengę jaunieji mokytojai stengėsi kuo įdomiau ir išradingiau pravesti pasirinktų dalykų pamokas ar dirbti mažiausiųjų klasėje.

Maloni staigmena buvo ir naujos Miroslavo seniūnijos seniūnės Oksanos Čeponienės sveikinimas, padovanotas tortas, gimnazijos valgyklos darbuotojų „skani“ dovana.

Ačiū visiems! Smagu! Bet mieliausia, žinoma, mokinių nuoširdumas, šypsenos…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė