RUGSĖJĮ GYVENTA AKTYVIAI

Rugsėjo mėnesį Miroslavo gimnazijoje būta daug aktyvių, judėjimo džiaugsmą teikiančių veiklų. Ne tik pačioje gimnazijoje, bet ir kitose erdvėse, buvo organizuota puikių renginių, kuriuose dalyvavo gimnazijos mokiniai bei fizinio ugdymo mokytojos Aušra Asakavičienė ir Ingrida Rauličkienė. Dalyvauta XI pėsčiųjų žygyje ,,Birutiečiai”, kur įveiktas 16 km žygis, organizuotos veiklos, skirtos Europos judumo savaitei, dalyvauta projekte ,,Beactive 2023”, tarptautiniame projekte ,,Europinė mokyklų sporto diena 2023” (ESSD-EUROPEAN SCHOOL SPORT DAY). Gimnazija taip pat kiekvienais metais prisideda prie organizacijos ,,Gelbėkit vaikus” organizuojamo bėgimo ,,Solidarumo bėgimas 2023”.

Taigi, smagu, jog šiemet ruduo ypatingas ne tik dėl gero oro, bet ir dėl mokinių aktyvumo, o tai turi įtakos jų sveikatai, suteikia judėjimo ir pažinimo džiaugsmą. Buvome aktyvūs, vadinasi, buvome sveikesni!

Fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Rauličkienė