MOKINIŲ SĖKMĖ!

Gegužės 11 dieną gimnazijos mokinių grupė dalyvavo Alytaus r. Simno gimnazijoje organizuotuose renginiuose: čia vyko krepšinio festivalis ir protų mūšis ,,Iš Dzūkijos kraitės”. Smagu, kad sekėsi puikiai! Štai protų mūšyje Vakaris Sujeta 7 kl., Sandra Babarskaitė IIg, Alanas Rudaitis IIIg ir Rimantė Jaciunskaitė IIIg laimėjo pirmąją vietą. Krepšinio festivalio dalyviai taip pat nudžiugino savo laimėjimais. Vaikinų komanda 3×3 krepšinio varžybose tapo čempionais. Čia rungėsi Vakaris Sujeta 7 kl., Titas Sakalauskas 8 kl., Alanas Rudaitis IIIg ir Ugnius Valentukevičius IIIg, kuris, beje, dar pelnė ir geriausio žaidėjo titulą bei laimėjo ,,Vikrumo” konkurse. Merginų komanda 3×3 krepšinio varžybose taip pat tapo čempionėmis. Šios komandos sudėtis buvo tokia: Vytė Žuklijūtė 6 kl., Patricija Vižlenskaitė IVg, Gabija Krygerytė Ig, kuri pelnė ir geriausios žaidėjos titulą, bei Emilija Krygerytė IIIg, laimėjusi dar ir ,,Taikliosios rankos” konkurse.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais!

Mokytoja Ingrida Rauličkienė