PROFESINIO VEIKLINIMO ESKURSIJA Į UAB ,,STRONGLASAS”

Lapkričio 11 dieną Miroslavo gimnazijos IIg klasės mokiniams technologijų pamoka vyko netradicinėje erdvėje – UAB ,,Stronglasas”. Išvykos tikslas buvo susipažinti su šioje įmonėje dirbančių žmonių darbo specifika bei tam reikalingomis kompetencijomis. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo visus stiklo apdirbimo procesus, jų eiliškumą, svarbą bei jų metu naudojamus įrenginius. Gimnazistams buvo suteiktos žinios apie įmonėje dirbančių darbuotojų profesijas, jų paklausą ir kokių žinių turi turėti tam tikros srities darbuotojas. Netradicinės pamokos metu buvo ugdomi įvairūs gebėjimai ir įgūdžiai: pastabumas, savęs ir profesijų pažinimas, bendravimo įgūdžiai, tikslų sau kėlimas ir karjeros planavimas. Išvykos metu įgytos žinios mokiniams turėtų padėti geriau suprasti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, taip pat praversti ateityje renkantis darbo sritį.

Pamoką organizavo technologijų mokytojai: Aušra Asakavičienė ir Saulius Gudaitis.

Sandra Babarskaitė, IIg klasė