BŪTI SU MAMA

M-A-M-A – lėtai, stipriai spausdami pieštuką rašo vaikai ant atvirukų. Kiek susikaupimo, pastangų parašyti kuo gražiau, kad mama jais didžiuotųsi, džiaugtųsi, kad pagirtų. „MA-MA“, – taria su šypsena mažieji patį gražiausią ir reikalingiausią žodį. Ir viskas: dainelės, šokiai, eilėraščiai, darbeliai tik jai – Mamai. Net  žymiausi menininkai nenupieštų tokių nuostabių mamų paveikslų, kaip jų vaikai. Artėjant Motinos dienai vis dažniau nei įprastai susimąstome, kas kiekvienam yra mama, kokius jausmus jaučiame savo mamoms. Į klausimą, ar lengva būti mama, vaikai atsako, kad labai sunku. Tai daug darbo ir rūpesčio, bet dar daugiau laimės ir džiaugsmo. Šiandien mažieji su nekantrumu laukė savo mamyčių, kad galėtų apkabinti, padovanoti dovanėlę ir pasakyti, kaip stipriai ją myli.

Ačiū mamytėms taria ,,Ežiukų“, ,,Kiškučių“, ,,Žiogelių“ grupių vaikučiai. Būkite šalia visur ir visada.

Auklėtoja Violeta Cilciūtė