NORIME KALBĖTI GRAŽIAI LIETUVIŠKAI

Kiekvienais metais vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Šiais metais dalyvauti viename iš renginių (parodoje ,,Atverkime kalbos turtus“) nusprendė ir Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Ežiukų“ grupės vaikai. Parodos tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių kalba, plėsti, turtinti vaikų lietuvių kalbos žodyną būdvardžiais per meninę veiklą. Mažieji, nupiešę daiktą, galvojo jį apibūdinančius būdvardžius. Auklėtojoms Violetai Cilciūtei ir Eugenijai Poženčienei teliko juos užrašyti. Sofijos Reipaitės, Justės Ignatavičiūtės ir Auksės Uleckaitės darbai bus eksponuojami naujienų portale www.manokraštas.lt, rubrikoje Virtuali paroda ,,Atverkime kalbos turtus“.

Auklėtoja Violeta Cilciūtė