PADĖKOS TAPYTOJAMS

Miroslavo gimnazijos ikimokyklinukai Gustas Čeponis, Aistėja Aguonytė ir Paulina Kėrytė dalyvavo Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė” organizuotoje respublikinėje virtualioje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tapybos darbų parodoje „Kas ten dūzgia avily”.

Mokytojos Eugenija Poženčienė, Violeta Cilciūtė, Jolanta Valvonienė

PASKUTINIS SKAMBUTIS 2024

PASKUTINIS SKAMBUTIS gegužės 31 d. skambėjo 71 abiturientų laidai. Šiemet gimnaziją baigia 20 gimnazistų. Šventinis penktadienis paliekantiems gimnaziją ir jų auklėtojai Nijolei Milienei buvo tikrai įspūdingas: visiems teko dalyvauti įdomiose, prasmingose, netradicinėse pamokose: AUKLĖTOJOS IR GIMNAZIJOS ADMINISTRACIJOS; VAIKYSTĖS (pirmokų dovana); ATSISVEIKINIMO (IIIg klasės organizuota pamoka kartu su gimnazijos šokėjais, dainininkais). Vyko ir gyvenimo pamokos netradicinėje aplinkoje – puikios gamtos apsuptyje. Daug emocijų, jaudulio ir, žinoma, naujo pokyčio džiaugsmingo laukimo… Šventės praeina, lieka pareiga – sėkmingai išlaikyti abitūros egzaminus!

IVg klasės auklėtoja Nijolė Milienė

« 27 »

KETVIRTOKŲ PAŽINTIS SU KAUNU

Gegužės 30 dieną 4 klasės mokiniai lankėsi Kaune. Pirmiausia aplankė Kauno šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią (dar žinomas kaip Kauno soboras), pasimeldė, pasigrožėjo vitražais, freskomis. Vėliau pramogavo pabėgimo kambariuose, atliko įvairias užduotis, sprendė galvosūkius, patobulino komandinio darbo įgūdžius.

Mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 6 »

EVAKUACIJOS PRATYBOS

Gegužės 30 dieną Alytaus r. Miroslavo gimnazijoje buvo surengtos evakuacijos pratybos, kurių tikslas – praktiškai atlikti mokinių ir personalo evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti gimnazijos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje kilus gaisrui ar kitoms ekstremalioms situacijoms.
Mokiniams suteikta galimybė su pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis – gesintuvais užgesinti šįkart tariamą gaisrą.
Šios pratybos visiems priminė civilinės saugos žinias bei kaip reikia elgtis evakuacijos metu.
Dėkojame Alytaus priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, kuri padėjo vykdyti evakuaciją ir pratybas – „Būk saugus, mokiny!”

Mokytoja Ingrida Rauličkienė

« 7 »

KETVIRTOKAI PRIENUOSE

Gegužės 28 dieną 4 klasės mokiniai keliavo į Prienus. Išvykos metu aktyviai tyrinėjo Revuonos parką, jame esančius įvairius objektus. Prienų krašto muziejuje dalyvavo popieriaus gamybos su filigranu edukacijoje. Vėliau Prienų J. Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje inscenizavome „Grybų karą” perteikdami įvairias emocijas.

Mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 9 »

PENKTOKŲ EDUKACIJA

Gegužės 27 d. 5 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Živilės Radvilavičiūtės, vyko į Kauno „Zoopark”. Vaikai dalyvavo edukacijoje „Paslaptingas atradimų pasaulis”. Jos metu mokiniai išgirdo daug įdomios ir naudingos informacijos apie gyvūnus (vėžlius, surikatas, vienintelį Lietuvoje gyvenantį tukaną…). Taip pat turėjo galimybę su gyvūnais susipažinti iš arčiau – paglostyti ir net pamaitinti! Džiaugsmas, teigiamos emocijos garantuotos!

Mokytoja Živilė Radvilavičiūtė

MIROSLAVO „SPORTO FANAI“ – TV3 TELEVIZIJOJE

Gegužės 25 dieną pogramos Jaunimas Gali / Youth Can auklėtiniai, Miroslavo Sporto fanai, su komandos vadove Ingrida Rauličkiene lankėsi TV3 televizijoje. Saulius Nalivaika – TV3 žinių vedėjas, Lietuvos sporto komentatorius, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas, renginių vedėjas – supažindino su žurnalisto profesija, parodė televizijos užkulisius bei papasakojo, su kokiais sunkumais tenka susidurti darbo metu. Auklėtiniams buvo suteikta galimybė įrašyti balso įrašą, kuris buvo transliuojamas TV3 vakaro žiniose.
Nuoširdžiausia padėka Sauliui Nalivaikai ir jo komandai už jaukų ir šiltą priėmimą.

Programos „Jaunimas Gali“ komandos vadovė gimnazijoje Ingrida Rauličkienė