SEPTINTOKŲ IŠVYKA Į KAUNĄ

Rugsėjo 23 dieną 7 klasės mokiniai su auklėtoja A. Gelažauskiene aplankė Kauną.Pagal kultūros paso renginių programą dalyvauta Kauno IX forto organizuotame edukaciniame užsiėmime „Jaunieji žvalgai“. Mokiniai buvo suskirstyti į tris grupes. Kiekvienos grupės atstovai labai susidomėję ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus, dėliojo dėliones, skaitė informaciją. Valanda veiklos prabėgo nepastebimai. Apsilankėme ir Kauno IX forto muziejuje prie paminklo, pastatyto masinių žydų žudynių vietoje. Vaikai iš muziejaus išėjo daug sužinoję apie Kauno IX forto istoriją, supratę, kaip Lietuvą paveikė Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai.

Grįždami namo šeštokai laimingi autobuse dalinosi kelionės įspūdžiais. Diena praėjo labai prasmingai ne tik dėl to, kad daug sužinota: mokėmės ir kultūringai bendrauti, ir dirbti komandose.

7 klasės auklėtoja Aldona Gelažauskienė