JEI ESI MATOMAS…

Rugsėjo 21 dieną 4 klasės mokiniai (NVŠ būrelio ,,Saugus vaikas“ auklėtiniai) dalyvavo Lietuvos kelių policijos tarnybos organizuotoje socialinėje iniciatyvoje – prevenciniame saugaus eismo projekte ,,Jei matomas – esu saugesnis“. Renginio tikslas: kurti saugesnę aplinką, ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją ir supratimą rūpintis savo saugumu kelyje.

Policijos pareigūnai priminė mokiniams, į ką reikia atkreipti dėmesį tamsiu paros metu, einant neapšviesta gatve ar keliu. Supažindino su transporto priemonėmis, leido pasijusti tikrais policijos pareigūnais.

Ketvirtokai labai gerai atsakinėjo į viktorinos metu pateiktus klausimus, susijusius su kelių eismo taisyklių išmanymu, atšvaitų tinkamu naudojimu ir buvo apdovanoti naudingais prizais. Renginį nuotaikingai vedė TV laidų vedėjas, rašytojas ir protmūšių organizatorius Robertas Petrauskas.

Tikimės, kad ketvirtokai rodys sektiną pavyzdį ir bus atsakingi eismo dalyviai.

Mokytoja Laimutė Gražulienė