Velykos – gražiausia pavasario šventė

Nežinia, ko mes labiau laukiam – šilumos ar Velykų? Ko gero, ir vieno ir kito, nes viskas skamba labai gražiai. Atrodo, kad gamta mums tokią dovaną paruošė su snieguolių, žibučių žiedais, blindžių, beržų šakelėmis.

Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytojos Violeta Cilciūtė, Eugenija Poženčienė, Jolanta Valvonienė ir mažieji ,,Ežiukų“ ir ,,Kiškučių“ grupių vaikučiai labai laukė gražiausios pavasario šventės. Šv.Velykos ne šiaip sau diena ar dvi – jos turi visą spektrą spalvų, kvapų ir vaizdų, kurie atsispindėjo vaikų darbeliuose. Prie viso to dar mūsų papročiai, tikėjimas, kuris padeda sukurti šventę. Velykos neįsivaizduojamos be margučių. Vaikai aplikavo, piešė, spalvino, dekoravo dekupažo technika. Savo margučiais ugdytiniai papuoš ir savo namus.

Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu, kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi.

Visus su Šv. Velykomis!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Cilciūtė