„Margaspalvis paukštis“

Kartu su pavasarį bundančia gamta stebime ir dar vieną reiškinį – į savo gimtuosius namus parskrenda daug margaspalvių paukštelių. Klausydamasis jų giesmių pajunti, kaip apima džiaugsmas, pakili nuotaika, atsiranda noras kurti ir fantazuoti. Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai stebėjo paukštelius gamtoje, grožėjosi jais… Atradę sparnuočių nuotraukų knygelėse, įvairiuose paveiksliukuose, pažintinėje animacinėje, stebėjosi jų įvairove. Paukštelių grožis atsispindi ir mažųjų kūrėjų, jų tėvelių bei ugdytojų kūrybinėje darbų parodėlėje ,,Margaspalvis paukštis“. Bendra kūrybinė veikla ir dar vienas sukurtas mažas stebuklas!

,,Paukštis – tai erdvė, laisvė, svajonė, didelė galia mažame gumulėlyje. Žemės stebuklas, keliaujantis tūkstančius kilometrų“ ir ant savo sparnų mums parskraidinantis ir dovanojantis gražiausias pavasario šventes: Gandro dieną, Verbų sekmadienį ir šv. Velykas. Iš pavasarėjančios gamtos pasisemkime atgaivos ir leiskime, kad mūsų širdis pripildytų džiaugsmas, vidinė ramybė, gerumas, pagarba ir supratimas!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Valvonienė