Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 4 dieną Miroslavo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytojos Eugenija Poženčienė, Violeta Cilciūtė ir Jolanta Valvonienė sukvietė vaikučius į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę.

Tikriausiai niekas neįsivaizduojame šventų Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, vaikai su dideliu nekantrumu laukia to stebuklingo momento, kai ji sušvytės dešimtimis žibančių lempučių. Kadangi šiemet eglutės įžiebimo šventė kitokia, nes vyko kiekvienai grupei atskirai, tai ir vaikučius aplankė du kiškiai: mokytoja Jolanta Valvonienė ir mokytoja Violeta Cilciūtė kūrė šventinę nuotaiką. Mažyliai su dideliu džiaugsmu šoko, dainavo, linksminosi ir visi drauge ieškojo stebuklingos lazdelės, o ją suradę, kaip tikri burtininkai įžiebė Kalėdų eglę. Daug džiaugsmo suteikė vaikams spindinti eglutė.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Poženčienė