Tolerancijos dienos minėjimas

Lapkričio 16-tą, Tarptautinę tolerancijos dieną, paminėjo ir Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – Klevo lapas. Spalvotą rudenį beeinančiam gatve ant galvos ne kartą nusileido geltonas ar margas klevo lapas ir visiškai nesuerzino. Net ir lapams, kurie nukritę šiukšlina gatves ir šaligatvius, taip pat esame pakantūs ir grožimės jais, nes toks yra gamtos ciklas, taip įprasta. O gatvėmis važinėja ir automobiliai, ant kurių stiklų užklijuoti Klevo lapai, reiškiantys neprityrusius vairuotojus ir skelbiantys, jog važiuojančių atžvilgiu turime būti tolerantiški. Mokytojos Violeta Cilciūtė ir Eugenija Poženčienė mažiesiems ugdytiniams kalbėjo apie toleranciją, pakantumą kitiems, supratimą, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimą, kad jis turi teisę būti kitoks nei dauguma. Mažieji piešė, štampavo, aplikavo klevo lapus, gamino karūnėles, džiaugėsi savo ir draugų darbeliais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Cilciūtė