Europos judumo savaitė 2020

Lietuvoje prasideda didžiausia pasaulyje gyventojų judumą skatinanti kasmetinė kampanija – Europos judumo savaitė. Jos tema – ,,Judumas be jokios taršos“, o tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu.

Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Ežiukų“ grupės mažieji taip pat prisijungė prie šios kampanijos. Rytais mokytojos Violeta Cilciūtė ir Eugenija Poženčienė kvietė į mankštas lauke,  dieną be automobilio ragino tėvelius atvykti pėsčiomis, darželyje surengė paspirtukų ir dviratukų varžybas. Savaitė baigėsi pramoga su oro burbulais.

Judumo savaitė prabėgo, bet su sportu gryname ore neatsisveikiname: rengsime teminius pasivaikščiojimus, judrius žaidimus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Cilciūtė