Mokinukės laimėjimai džiugina

2019-2020 mokslo metais nuotolinio mokymosi metu antros klasės mokiniai dalyvavo įvairiuose respublikiniuose konkursuose. Štai Miglė Kyguolytė išreiškė savo nuomonę tema „Laisvės aitvarais svajonės mano skrenda“ nupiešdama piešinį, o konkursui ,,Žaislai – mano draugai“ sukūrė žaislą.

Už dalyvavimą konkurse ,,Lietuvos vaikų balsas“, kurį organizavo Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“, mokinė gavo padėką. Konkursas buvo skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Respublikiniame konkurse – parodoje „Žaislai – mano draugai“ Miglė Kyguolytė tapo laureate ir laimėjo 1 vietą.

2020 metų rugsėjo 1-ąją jau 3 klasės mokinę Miglę Kyguolytę pasiekė apdovanojimai: padėka, knygos ir statulėlė. Mergaitės laimėjimai džiugina ir yra pavyzdys kitiems, kaip prasmingai galima realizuoti savo kūrybines galias.

Mokytoja Laimutė Gražulienė